27. شهريور 1396 - 12:06   |   کد مطلب: 23151
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
عدم پوشش مناسب ، بیشترین آسیب را به خانواده خواهد زد
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود.

فرشته همتی سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت: بدحجابی ، رفتارهای غیرعفیفانه و ارتباطات نامشروع در جامعه ،همه اینها به صورت زنجیره به هم مرتبط است یعنی هر چقدر جامعه به سمت رفتارهای  غیرعفیفانه پیش رود آسیب های اجتماعی بیشترخواهد شد.

 

وی گفت: بروز رفتارهای غیر اخلاقی ناشی از بدحجابی و افزایش بدپوششی در جامعه، رغبت تشکیل خانواده را می کاهد و از طرفی دیگر روابط غیر واقعی و موقتی را شکل می دهد که فروپاشی خانواده را رقم میزند.

 

سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ادامه داد: حجاب و عفاف آرامش و امنیت مخصوصا امنیت برای خانم ها را در پی دارد که آنان را از تعرض و آسیب رهایی می بخشد.

 

همتی بیان کرد: اگر خانواده استحکام داشته باشد و رفتارهای عفیفانه وجود داشته باشد و جامعه به رفتارها کمک کند طبیعتا خانواده مستحکم می شود و رود آسیب های اجتماعی به شکل معناداری پایین می آیدو

 

وی افزود:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود و بیشترین آسیب را به خانواده  خواهد زد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه