28. آذر 1396 - 11:44   |   کد مطلب: 23439
یک مدرس حوزه علمیه گفت:کسب مهارت در خصوص آداب ومعاشرت ونقش آن در تحکیم خانواده، نشاط خانواده،ارتقای آگاهی دختران نسبت به اقتصاد خانواده،احترام به والدین و ازدواج آسان مطمعنا اثر گذاری مثبتی در زندگی های روز مره انان دارد که سلامت جامعه را نیز تضمین می سازد.

صدیقه محمدی مدرس حوزه علمیه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت: پله اول زندگی سالم و خوب حفظ پاکدامنی و حیا ست که فرد را درنشان دادن فضاهای سالم و درست،رابطه محرم نامحرم درست راهنمایی می کند و موجب ثبات شخصیت و کاهش اسیب پذیری نسل جوان می شود.

 

وی ادامه داد : در مرحله دوم مهارت آموزی یک ضرورت برای پسران و خصوصا دختران جوان باشد تا برای اداره موفق خانواده براساس مبانی دینی و فرهنگ ملی توانمند باشند.

 

محمدی افزود: دختران جوان ما باید به این باور برسند که نقش زن به عنوان همسر و مادری بر هر نقش دیگر ارجعیت دارد و برای انجام درست این نقش کسب مهارت زندگی ضروریست.

 

این مدرس حوزه علمیه  کسب مهارت در خصوص آداب ومعاشرت ونقش آن در تحکیم خانواده،اهمیت  دختران،دختران چه موقع ازدواج کنند،استفاده صحیح از فضای مجازی و،علت و بررسی عوامل طلاق در بین زوج های جوان،دختران ونشاط خانواده،ارتقای آگاهی دختران نسبت به اقتصاد خانواده،احترام به والدین،ازدواج آسان ،محبت اهل بیت  واثر گذاری آن در زندگی های روز مره را لازم دانست و گفت: مسئولان فرهنگی  جامعه باید در ارتقا سواد زندگی کردن به جوانان تلاش کنند تا جامعه ای دور از آسیب های اجتماعی مختلف را تجربه کنیم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه