3. دى 1396 - 13:20   |   کد مطلب: 23465
یک مدرس دانشگاه گفت: با رشد بی حجابی دیگر از جامعه و نهاد خانواده نباید انتظار داشت که کارکرد صحیح خود را داشته باشد و سالم بماند و در چنین موقعیتی ، زن و شوهر به یکدیگر خیانت کرده ودیگر نباید انتظار یک خانواده پایدار ، گرم و پابرجا را داشت .

زهرا جامه بزرگ مدرس و محقق دانشگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت: بی حجابی در غرب نتیجه خود را عیان ساخته که حاصل اش بی بند و باری ، فروپاشی خانواده است . افسار گسیختگی دنیای غرب در مسائل اخلاقی باعث شده غرب به سمت پرتگاه نابودی ارزش ها و اخلاقیات حرکت کند .

 

وی گفت: اولین و بزرگترین آسیب بی حجابی و کشف حجاب آشکار نمودن آنچه که نباید آشکار باشد  و در چنین شرایطی زن بودن زن از احاظ فیزیکی برجسته می شود  پس در زنان بی حجابی و پوشش نامناسب بیشتر خود را نشان می دهد .

 

این مدرس دانشگاه افزود: با وجود بدحجابی و پوشش زننده برخی زنان ، برخی مردان به قیاس همسر خود پرداخته و به سادگی اشتیاق خود را نسبت به زن و خانواده از دست داده و با چنین شرایطی  بنیان مقدس خانواده را  بدحجابی و بی حجابی هدف قرار می دهد.

 

جامه بزرگ ادامه داد: با رشد بی حجابی دیگر از جامعه و نهاد خانواده نباید انتظار داشت که کارکرد صحیح خود را داشته باشد و سالم بماند  و در چنین موقعیتی ، زن و شوهر به یکدیگر خیانت کرده ودیگر نباید انتظار یک خانواده پایدار ، گرم و پابرجا را داشته باشیم .

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه