24. دى 1396 - 7:40   |   کد مطلب: 23543
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
غفلت از عفاف و حجاب موجب آسیب های متعدد اجتماعی است
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:غفلت از عفاف و حجاب جامعه را با آسیب های متعددی روبرو می سازد لذا بر همه خصوصا مسئولان فرهنگی واجب است که این موضوع را با دقت و جدیت بیشتری دنبال کنند.

فرشته همتی در گفتگوبا خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت:بنیان خانواده اسلامی باید بر مبنای عفاف گرایی و حجاب بنا شود و مقدمه این مبنا گذاری زنا هستند زیرا مقوله اصل اساسی تعلیم و تربیت در خانواده توسط بانوان صورت می پذیرد .

   
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:غفلت از عفاف و حجاب جامعه را با آسیب های متعددی روبرو می سازد لذا بر همه  خصوصا مسئولان فرهنگی واجب است که این موضوع را با دقت و جدیت بیشتری دنبال کنند.

 

همتی افزود: هنگامیکه فرهنگ عفاف و حجاب غریب و مورد بی توجهی واقع شود بسیاری از ناهنجاری‌هادر جامعه ایجاد می شود که ناشی از نپرداختن به حجاب و در حاشیه قرار دادن این مهم است.

 

این مسئول ادامه داد: برنامه ریزی و انجام امور راهبردی  لازمه  و زمینه ساز پرداختن به موضوع حجاب و فرهنگسازی این مقوله  است چرا که در غیر این صورت در فعالیت‌های خود ناکارآمد خواهیم بود.

 

همتی در پایان برای تبیین و تفهیم الگوی سوم لازم است این الگوی سوم زن به دنیا معرفی شود و باید راهکارهای معرفی این الگو را بیان کنیم تاکید نمود و خاطر نشان کرد:امروز زنان ما با حجاب خود در مقابل هجمه های فرهنگی دفاع کرده اند و رهبری فرمودند امروز زنان باید به عنوان الگو در جهان معرفی شوند و با تاسی از الگوی فاطمی امروز این الگو خودش را نشان داده است.

 

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه