26. دى 1396 - 11:58   |   کد مطلب: 23553
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی :
خـانـواده بـرتر در شيوه زندگى خود حد تعادل را نگه مى دارند
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی گفت: خـانـواده بـرتر در شيوه زندگى خود حد و اندازه را نگه مى دارند، نعمتهاى الهى را بى حـسـاب و كـتـاب مـصرف نمى كنند و آنها را ضايع نمى سازند. در زندگى آنها اثرى از تجملات و تشريفات وجود ندارد. و در حقیقت حد تعادل را حفظ می کند.

حجت الاسلام مهدی صدرا  مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت: خانواده برتر در زندگى داراى سبك و شيوه اى ممتاز از ديگران هستند و برای سامان بخشی به زندگیشان از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند.

 

وی گفت: خـانـواده بـرتر در شيوه زندگى خود حد و اندازه را نگه مى دارند، نعمتهاى الهى را بى حـسـاب و كـتـاب مـصرف نمى كنند و آنها را ضايع نمى سازند. در زندگى آنها اثرى از تجملات و تشريفات وجود ندارد. و در حقیقت حد تعادل را حفظ می کند.

 

این مربی آموزش مهارت های زندگی افزود: جهت گيرى هاى زندگى این خانواده های موفق به سمت و سوى زهد و ساده زيستى است و ساده زیستی برگرفته از سبک زندگی اسلامی که ضامن سلامت و حفظ خانواده است.

 

صدرا ادامه داد:تربیت در خانواده های موفق برگرفته از کرامت انسانی است و این کرامت باعث ارزش بخشی به آنان و همچنین رهایی از اسارت زرق و برق و تجملات دنیوی شده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه