7. بهمن 1396 - 13:47   |   کد مطلب: 23585
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان :
بصیرت و آگاهی ابزار مقابله با جنگ نرم است
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان گفت: افزایش بصیرت و آگاهی نسبت به تهدیدات وظیفه همگانی است و باید در آگاهی بخشی خود و خانواده و دوستان تلاش نمود تا درمقابل جنگ نرم مجهز بود.

ثریا رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت:تهدید ها و هجمه های فرهنگی که سال هاست اسلام و ایران را مورد تهاجم قرار داده است و شدت این تهاجمات، پیکره عفاف و غیرت مردمان ایران زمین را نشانه گرفته است.

 

مسئول فرهنگی  بسیج جامعه زنان  بیان کرد:  کمرنگ نمودن عفاف و حجاب زمینه  آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد از طرفی بنیان خانواده  و ثبات اجتماع را سست می سازد و این هدف تهاجم فرهنگی در بعد عفاف و حجاب است.

 

رضایی افزود: افزایش بصیرت و آگاهی نسبت به تهدیدات وظیفه همگانی است و باید در آگاهی بخشی  خود و خانواده و دوستان تلاش نمود تا درمقابل جنگ نرم مجهز بود.

 

وی گفت:مادران ایران با تربیت شیرمردان و شیر زنان عرصه دفاع نگذاشتند دشمن ارزش های اسلامی و ایرانی را پایمال کرده وامروز نیز نخواهند گذاشت دولت های استثمار گر و برخی ناآگاهان داخلی نسل آینده ایران را بازیچه رسیدن به اهداف شوم خود کنند و برای تربیت این نسل از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد .

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه