20. بهمن 1396 - 17:07   |   کد مطلب: 23627
مدرس حوزه و دانشگاه گفت:حضور زنان در مشاغل مدیریتی و افزایش اشتغال بانوان بازتابی از حس امنیت اجتماعی است که بعد از انقلاب اسلامی ایران ایجاد شده است.

به گزارش صبریه؛ بابک احمدی مدرس حوزه و دانشگاه در مراسم جایگاه زن در انقلاب اسلامی به افزایش حضور زنان بعد از انقلاب در تمامی فعالیت های فرهنگی و فرهنگی و سیاسی اشاره داشت و اظهار داشت:این افزایش به حدی چشمگیر بوده است که ایران را با استانداردی بهتر از اکثریت کشور های منطقه مواجه نموده است.

وی ادامه داد:ارزش و جایگاه زن بعد از انقلاب به معنای حقیقیش رسیده است و در خانواده و اجتماع حضور فعال و موثری ایفا نموده است.

 

احمدی افزود:بعد از انقلاب به سبب ایجاد امنیت ناشی از حجاب می توان گفت که حجاب به عامل پیشرو در رشد حضور زنان تبدیل شده است.

 

 وی بیان کرد که دشمنان انقلاب و ایران کمتر به نقش  مثبت حجاب اذعان می کنند و  همچنین آن را مانع حضور زن بر می شمارند، با این وصف باید نقش حجاب و عفت را در رشد حضور زنان محوری و کلیدی دانست.

 

احمدی گفت:حضور زنان در مشاغل مدیریتی و افزایش اشتغال بانوان بازتابی از حس امنیت اجتماعی است که بعد از انقلاب اسلامی ایران ایجاد شده است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه